شرکت/سازمان: واحد فناور های تیچ(hiteach) وابسته به مرکز رشد دانشگاه شهرکرد


دسته بندی: مراکز رشد


زمینه فعالیت: فناوری اطلاعات و ارتباطات


دستاورد: سامانه استاد یابی

معرفی شرکت/سازمان

خلاصه ایده محوری:

ایجاد سامانه استاد یابی در سطح استان، جهت تسهیل و کاهش هزینه امور آموزش مربوط به شاگرد خصوصی و برگزاری دوره های خصوصی در استان و اشتغال زایی برای اساتید و دبیران  برجسته و دانش آموزان و دانشجویان ممتاز. در این سایت شاگردان و داوطلبان به اساتید و دبیران برجسته یا دانشجویان و دانش آموزان برگزیده معرفی می شوند، تا در حد امکان با هزینه کمتر، کیفیت بهتر و شرایط مطلوب تر آموزش ببینند.

توضیحات ایده محوری:

هدف گروه های تیچ  بهبود کیفیت و شرایط و کاهش هزینه­های آموزش خصوصی در سطح استان است. در این سایت ابتدا شاگردان و داوطلبان به اساتید و دبیران برجسته و دارای معیارهای معتبر یا دانشجویان و دانش آموزان برگزیده معرفی می شوند، تا در حد امکان با هزینه کمتر، کیفیت بهتر و شرایط مطلوب تر آموزش ببینند. نحوه درآمدزایی سایت های تیچ  بگونه ای است که در صد مشخصی از کلیه­ی فعالیت­های آموزشی سایت به گروه اختصاص می یابد.لازم به ذکر است این مقدار بگونه­ای تعیین می گردد که هزینه پرداختی شاگرد کمتر از مقدار هزینه­های آموزشی رایج یا حداکثر برابر با آنها باشد.  فعالیت­های سایت به پنج دسته­ی استاد شاگردی، استاد دوره­ای، سوال جوابی، ویدیویی و مراکز آموزشی تقسیم بندی می­شود. در ادامه هر کدام از این پنج قسمت ارایه می­گردد.

  • استاد شاگردی(کلاس تک نفره):

مربوط به کلاس­های خصوصی تک نفره می­باشد. در این کلاس­ها یک شاگرد حاضر است و به صورت حضوری یا آنلاین آموزش می­بیند. کلاس­های حضوری با حضور در منزل شاگرد یا استاد و یا فضای اختصاص یافته­ی گروه های تیچ برگزار می­گردد.

  • استاد دوره­ای (کلاس چند نفره):

مربوط به کلاس­های خصوصی چند نفره می­باشد. در این کلاس­ها چند شاگرد حاضر هستند و به صورت حضوری یا آنلاین آموزش می­بینند. کلاس­های دوره­ای با حضور در منزل استاد یا یکی از شاگردان و یا فضای اختصاص یافته­ی گروه های تیچ برگزار می­گردند. با توجه به درخواست شاگرد، این دوره­ها می­توانند شامل شرایط خاصی نظیر حضور دانش­آموزان فقط با معدل بالا، مدارس خاص و ... باشند. کلاس­های دوره ای با سطوح علمی مختلف برگزار می گردد و دانش­آموزان با سطح علمی یکسان درکنار یکدیگر آموزش می بینند تا بازده کار و هزینه تمام شده کلاس برای هر فرد کاهش یابد.

  • سوال جوابی:

خیلی از مواقع پیش می­آید که  دانش آموز یا دانشجوی گرامی یک یا چند سوال از درسی دارد. گروه های تیچ این امکان را فراهم کرده است تا بتواند این سوالات را با گروه در میان بگذارید. سوالات از اساتید مجرب گروه های تیچ پرسیده شده و پاسخش در سریعترین زمان ممکن در اختیار شاگرد قرار می­گیرد. با اینکار در وقت و هزینه­ی شاگرد صرفه­جویی می­شود و پاسخ­های مطمئن را دریافت می­کند. این سوالات برای استفاده­ی سایر شاگردان در سایت قرار می­گیرند.

  • آموزش ویدیویی:

هر استادی که معیارهای لازم ممتازی را گذرانده باشد می­تواند ویدیوهای آموزشی خود را از طریق سایت های تیچ به اشتراک بگذارد و کسب درآمد کند. آموزش­ها به صورت درسهای آموزشی چه به صورت نرم افزار می­تواند باشد.

  • مراکز آموزشی استان:

گروه های تیچ با مراکز آموزشی معتبراستان قرار داد می­بندد و کلاس­های معتبر ارایه شده و ارزیابی­های قبلی انجام شده در این مراکز را در سایت خود ارایه می­دهد.  با اینکار امکان مقایسه سریع و دسترسی آسان شاگردان به مراکز آموزشی معتبر استان فراهم می­شود. از طرف دیگر هزینه­ی تمام شده برای شاگردان طی مذاکرات لازم با مراکز آموزشی حتی الامکان کاهش می­یابد.

قیمت دهی کلاس­های آموزشی حداکثر برابر با هزینه­ی رایج آموزش و یا کمتر از آن بنابر پیشنهاد استاد و یا دانشجو خواهد بود.کلاسها به صورت مرتب با برنامه­ریزی سامانه برگزار گردد. سامانه برای دانشجویان و دانش آموزان مستعد که صلاحیت علمی آنها تایید شود فرصت شغلی ایجاد می کند تا دروس دانشگاهی و مدرسه­ای را با هزینه پایین­تر ارائه دهند.. لازم به ذکر است در کلیه آموزشها در پایان آموزش ارزیابی از اساتید در سامانه صورت می گیرد و این ارزیابی در اختیار دانشجویان و دانش­آموزان قرار می گیرد تا بدین صورت امکان مقایسه و ارزیابی معتبر اساتید وجود داشته باشد.


دستاوردها

ویدئوها


اطلاعات تماس

مدیرعامل/ریاست هادی نوروزی
شماره تماس 09138883353
ایمیل sharekordclass@gmail.com
وبسایت shahrekordclass.ir
لینکداین
اینستاگرام @shahrekordclass
آدرس شهرکرد میدان علم الهدی،مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه شهرکرد

دانلود کاتالوگ ها